banner461
banner195

Hasan Albayrak'tan 30 Ağustos Kutlama Mesajı‏

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Albayrak 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Bir Kutlama Mesajı‏ yayınladı...

Hasan Albayrak'tan 30 Ağustos Kutlama Mesajı‏
29 Ağustos 2013 Perşembe 19:38

banner143
banner134

 Anadolu’nun kapıları, Malazgirt Savaşı ile Ağustos’ta kazanılan zaferle açılmıştır. Yine bir Ağustos’ta dağılmaya yüz tutan Türk birliği Mercidabık’ta kazanılan zaferle yeniden toparlanmıştır.

Ağustos’ta kazanılan zaferlerin en önemlilerinden biri de 30 Ağustos Zaferi’dir. Kahraman gazi ve şehitlerimizin nice fedakârlıklarla verdiği istiklal mücadelesini bütün dünyaya haykırdığı ve sonucunu zaferle taçlandırdığı 30 Ağustos tarihi; ordumuzun ve aziz milletimizin şanlı tarihinde bir destandır.

Türk milleti 30 Ağustos Zaferi ile egemenliğini kayıtsız şartsız tüm dünyaya haykırmıştır. 30 Ağustos Zaferi; yoksulluğa, haksızlığa ve tüm olumsuz şartlara rağmen işgale baş eğemeyen Atatürk önderliğindeki milletimizin zaferidir. Bu zafer göstermektedir ki Türk Milleti koşul ne olursa olsun yıkılmaz, parçalanmaz, dağılmaz. Yine unutulmamalıdır ki dünya döndükçe bu millet denge unsuru olarak var olacak ve var olduğu sürece de varlığından, birliğinden ve dirliğinden asla taviz vermeyecektir.

Bu düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, hür ve bu topraklarda, kendi bayrağımız altında yaşamamızı kanları ve canları pahasına ödeyen kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum.

AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Aday Adayı
Hasan Albayrak


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüp sevdalısı - 5 yıl önce
sayın albayrak geçen dönem mhp den ürgüp belediye başkanı adayı değilmiydi?
Avatar
ürgüplü - 5 yıl önce
hayır hasan bey geçen dönemde de ak partiden aday olmayı denemişti.