banner461
banner195

Havalimanında Hemşehri Sohbeti

Nevşehirli başarılı iş adamı Musa Ertaş ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yildiz İstanbul Atatürk Havalimanında bir süre sohbet ettiler.

Havalimanında Hemşehri Sohbeti
22 Ocak 2015 Perşembe 20:21

banner143
banner134
Nevşehirli başarılı iş adamı Musa Ertaş ve Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yildiz ile İstanbul Atatürk Havalimanında uçak beklerken aynı masayada hemşeri dayanışması ve sohbetinde bulundular...

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Yapımı devam eden Kapadokya Hill Butik Otel'le Turizmciliğe soyunan Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş a hayırlı uğurlu olsun temennisinde bulundu.

Ertaş ta Ürgüp te başarılı çalışmalalarıyla takdir ettiği Belediye Başkanı Fahri Yıldız'a dilek ve temennileri için teşekkür etti.


Ertaş ve Yıldız Gurbette Memleket havası bir başka diyerek Nevşehir ve Ürgüp ayrıcalağını yaşadıklarını dile getirerek Dünya da Türkiye Türkiye de ise Memleketimiz bir başka diyerek memlekektlerine duydukları sevgiyi paylaştılar.

Sohbette Ürgüp Belediye Başkannlığı Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Faruk Özzengin ve Ertaş Grup Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda FİB Haber.Com köşe yazarlarımızdan Genç İş Adamı Mustafa Ertaş ta yer aldı.

Bu Güzel kareyi sizler için paylaşıyoruz...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ahmet - 3 yıl önce
başkan fahri artık her anını haber yapıyor.varol başkan ürgüp gurur duyuyor seninle .ha ha ha.
Avatar
ÜRGÜP - 3 yıl önce
bi̇zi̇m başkan aşmiş maşallah.