banner461

Hayırseverlerin Yardımı Bekleniyor

Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında inşaatı süren Caminin bir an önce tamamlanarak hizmete girmesi için hayırseverlerden yardım talep ediliyor.

banner503
Hayırseverlerin Yardımı Bekleniyor
12 Temmuz 2014 Cumartesi 12:48

banner143
banner134

 Hayırseverlerin Yardımı Bekleniyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında inşaatı süren Caminin bir an önce tamamlanarak hizmete girmesi için hayırseverlerden yardım talep ediliyor.

Belde de yaptırılan 1000 Kişilik Eyyub Sultan Caminin inşaatının sürdüğüne dikkat çeken Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yetkilileri, caminin bir an önce tamamlanarak ibadete açılabilmesi için Nevşehirli Hayırseverlerden yardım beklendiğini söyledi.

Söz konusu camiye yardım yapmak isteyenlerin Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Yönetimine bizzat ulaşabileceği gibi Vakıfbank Nevşehir Şubesinde açılan hesap üzerinden de yardımlarını ulaştırabileceklerini belirten Dernek Yetkilileri, yıl sonuna kadar caminin tamamlanarak ibadete açılmasını hedefliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
.... - 6 yıl önce
ya arkadaş yapılsın elbet camiler ama nar kasabasının nüfusü neki 1000 kişilik cami yapıyorsunuz. daha çok ihtiyacı olan bir yere yapılsın ya da iki tane farklı yere 500 er kişilik yapılsın. bu işin de profesyonel kişiler tarafından planlanması lazım. şimdi 5000 kişilik cami yapacaklar dini ilimler külliyesinin içine. yahu ne gerek var oraya 5000 kişilik camiye? o muhitte o kadar insan yaşamıyor zaten.