banner461
banner195

Hedef Her Evden En Az 1 Oy

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer, yerel seçimlerde amaçlarının her evden en az bir oy alabilmek olduğunu söyledi.

Hedef Her Evden En Az 1 Oy
20 Mart 2014 Perşembe 17:18

banner143
banner134

Hedef Her Evden En Az 1 Oy

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı A. Yavuz Uluer, yerel seçimlerde amaçlarının her evden en az bir oy alabilmek olduğunu söyledi.

Nevşehir belediye başkan adayı Fatih Sağlamkardeş ile birlikte seçim gezilerini sürdüren Büyük Birlik Partisinde hedef % 35 oy potansiyeline ulaşmak olarak belirlendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Yavuz Uluer, Büyük Birlik Partisinin Türkiye’nin yolsuzluğa, rüşvete bulaşmamış tek siyasi partisi olduğuna dikkat çekerken, seçime iddialı bir şekilde hazırlandıklarına değindi.

Uluer, “Büyük Birlik Partisi Türkiye’nin en temiz partisi. Zira partimiz bunca yıldır ne yolsuzluğa, ne rüşvete, ne de kirli oyunlara bulaşmamıştır. Temiz ellerimizi halkımıza hizmet için halkımıza uzatıyoruz. Nevşehir’de ve Türkiye’de hedefimiz % 35 oy potansiyeline ulaşmak olacak. Her evden bir oy parolasıyla çıktığımız bu kutsal yolda Nevşehir’de belediye başkan adayımız Sayın Fatih Sağlamkardeş’in başarılı olacağına inanıyoruz. İddialıyız. İnsanımızın Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatı boyunca hiç rant peşinde koşmadığını bildiklerine inanıyoruz. Biz de Şehit liderimizin çizdiği yolda ilerlemeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
tutarlılık - 4 yıl önce
yavuz başkan senin parelel diye başkasının ağzından yayınladığın o yazıyı şehit lider muhsin başkan tasvip etmezdi.genel başkanla görüşleriniz zıt düşüyor sanırım!
Avatar
bbp bitmiştir - 4 yıl önce
şu 11 yıllık dönemde resmen akp nin koltuk değneği oldunuz.neymiş en temiz partiymiş.yemezler onu.önceleri sizin gazınızla devlet bahçeli ye çok kızıyorduk ama artık anladık bahçeliyi.geçmişte yaptığı uyarıalrın bugün nasıl ortaya çıktığı8nı.anladık.
Avatar
wtf - 4 yıl önce
sen ne diyon ya