banner461
banner195

Hem Yedi, Hem Yedirtti

Nevşehir’de 2 yıla yakın bir süre İşçi Partisi İl Başkanlığı görevinde bulunduktan sonra koltuğu Akademisyen Prof. Dr. Meliha Atalay’a kaptıran İl Sekreteri Soner Menekşe tam bir ikram meraklısı.

Hem Yedi, Hem Yedirtti
30 Ocak 2014 Perşembe 09:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 2 yıla yakın bir süre İşçi Partisi İl Başkanlığı görevinde bulunduktan sonra koltuğu Akademisyen Prof. Dr. Meliha Atalay’a kaptıran İl Sekreteri Soner Menekşe tam bir ikram meraklısı.

Hafta sonunda Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen, İlahiyatçı Prof. Dr. Zekeriya Beyaz ve CHP Milletvekili Şevki Kukuloğlu’nun katıldığı Milli Merkez oluşumu toplantısında eski il başkanı ve yeni yönetimde il sekreteri olarak görev alan Soner Menekşe, ablasının uzun uğraşlar sonucunda yaptığı çörekleri ve kekleri toplantıya katılanların büyük bölümüne tattırdı.

“Akşam Ablam Saatlerce Uğraştı, Yiyin Yiyen Valla ablamın çörekleri de kekleri de güzel olur” diyerek toplantıya katılanlara çörek ve kek ikramında bulunan Menekşe, fırsat buldukça ablasının çöreğinden ve kekinden istifade etmeyi de ihmal etmedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.