banner461
banner195

Hiçbir Siyasi Parti Ayırımımız Yok

Nevşehir’de önümüzdeki günlerde yapılacak olan Milli Merkez Anayasa Forumu toplantısı öncesinde siyasi parti, sivil toplum kuruluşları ve ilçe gezilerini sürdüren Forumun Organizatörü Hamdi Aydemir, foruma katılım konusunda kesinlikle hiçbir siyasi parti ayırımı yapmadıklarının altını çizdi.

Hiçbir Siyasi Parti Ayırımımız Yok
17 Mayıs 2013 Cuma 19:01

banner143
banner134

 02 Haziran 2013 günü Nevşehir’de düzenlenecek olan toplantının geniş katılımlı olması için gezilerine devam ettiklerini kaydeden Aydemir, ilimiz genelinde tüm vatanseverleri bu foruma destek vermeye davet etti.

 

Nevşehir Üniversitesi, Ürgüp ilçesi ve ilçeye bağlı Ortahisar kasabasında çeşitli ziyaretlerde bulunarak halkı foruma davet ettiklerini belirten Milli Merkez Anaya Forumu Organizatörü Hamdi Aydemir, “Biz hiç bir parti, Sivil Toplum Örgütü ayrımı yapmadan tüm parti ve STK’ları bölücü bir anayasaya karşı milli merkezde toplanmaya ve milli anayasa formumuza katılmaya davet ettik. Bu bağlamda Saadet Partisi İl Başkanlığının yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp ilçe başkanlığı, Ürgüp ilçemiz, Nevşehir Üniversitesi ve Ortahisar kasabamızı  ziyaret ederek milli anayasa formu hakkında bilgi vererek buralardaki vatanseverleri formumuza davet ettik” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.