banner461
banner195

Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Çelik'den Seçen'e Teşekkür Ziyareti

HAK-İŞ Konfederasyonu’na bağlı Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Nevşehir  Belediye Başkanı Atilla Seçen ’i ziyaret ederek Belediye işçilerine  Kurban Bayramı öncesinde sağladığı ikramiye için Seçen’e  teşekkür etti.

Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı Çelik'den Seçen'e Teşekkür Ziyareti
27 Ağustos 2018 Pazartesi 14:38

banner143
banner134

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şubesi Genel Sekreteri Feyyaz Ünal’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Şube  Başkanı Serhat Çelik, Kurban Bayramı öncesinde Nevşehir Belediyesi’nde Hizmet-İş Sendikasına üye işçilere sağlanan İkramiye için Belediye Başkanı Atilla Seçen’e teşekkür etti.

Nevşehir Belediye  Başkanı Atilla Seçen’ de , Nevşehir Belediye’sinde görev yapan tüm memur ve işçilerin  en yüksek oranda maaş almaları ile gurur duyacağını belirtti. Seçen, Kurban Bayramı öncesinde işçilerin aileleriyle birlikte maddi açıdan herhangi bir zorluk çekmemeleri amacıyla sağlanan  ikramiye ile bir nebze de olsa bir destekte bulunmalarının sevincini yaşadığını da dile getirdi.

Ziyaretin anısına Çelik, HAK-İŞ Konfederasyonu tarafından özel olarak yaptırılan bir kahve fincanı takımını Seçen’e takdim ederken, Belediye Başkanı Seçen ise, Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik’e anfora takdim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.