banner461
banner195

Hizmet Kalitesi de Yükseltilmeli

Nevşehir de sağlık müdürlüğünün açıklamalarına göre İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesine 100 yatak kapasiteli ek bir bina yapılması gündemde. Konuya tepki gösteren Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, Nevşehir’in ek bir hastane binası yerine hizmet kalitesi yüksek bir hastaneye ihtiyacı olduğunu belirtti.

Hizmet Kalitesi de Yükseltilmeli
10 Mart 2014 Pazartesi 20:09

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir de sağlık müdürlüğünün açıklamalarına göre İ. Şevki Atasagun Devlet Hastanesine 100 yatak kapasiteli ek bir bina yapılması gündemde. Konuya tepki gösteren Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, Nevşehir’in ek bir hastane binası yerine hizmet kalitesi yüksek bir hastaneye ihtiyacı olduğunu belirtti.

İl sağlık Müdürü Dr. Rahim Ünlübay’ın teyit ettiği hastaneye ek bir bina yapılması konusunun yeniden ve üzerinde iyice düşünülerek ele alınmasını isteyen Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, ek bina yapmak yerine devlet hastanesinin eski binasının bu iş kullanılabileceğine dikkat çekti.

Çetin, “Şu anda 320 yatak kapasitesi bulunduğu belirtilen Nevşehir İ. Şevki Atasagun devlet hastanesinin tam doluluk oranı 230 yatak kapasitesini ancak buluyor. Yeni ve ek bir binanın yerine Nevşehir’imize adam gibi ve hizmet kalitesi yüksek bir hastane oluşumuna ihtiyaç var” açıklamalarında bulundu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.