banner461
banner195

Hizmete Açılmadan Dökülmeye Başladı

Nevşehir’de sağlık yatırımları arasında yer alan Derinkuyu ASH İstasyonu henüz açılmadan dökülmeye başladı. Öte yandan Kaymaklı beldesinde ASH İstasyonu da aynı şekilde hizmete açılmadı ve bu aralar otopark niyetine kullanılıyor.

Hizmete Açılmadan Dökülmeye Başladı
12 Ocak 2015 Pazartesi 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de sağlık yatırımları arasında yer alan Derinkuyu ASH İstasyonu henüz açılmadan dökülmeye başladı. Öte yandan Kaymaklı beldesinde ASH İstasyonu da aynı şekilde hizmete açılmadı ve bu aralar otopark niyetine kullanılıyor.

Söz konusu Derinkuyu ve Kaymaklı ASH İstasyonlarının neden hala hizmete açılamadığı muamması sürerken, özellikle Derinkuyu 112 ASH İstasyonunda binanın dökülmeye başlaması da dikkatlerden kaçmıyor.

Yetkililerin ilimiz genelinde sağlık hizmetlerinin daha etkin bir hale dönüştürülmesi amacıyla ilçe ve beldelere yapılan acil sağlık istasyonlarını ballandıra ballandıra anlatmalarına karşın istasyon binalarının henüz hizmete bile açılmadan bu duruma gelmesine Vatandaşta tepkili.

Devletin Milyonlarca ödenek ayırarak yaptırdığı binaların neden henüz hizmete kazandırılamadığını, ve neden bu binaların daha içerisinde herhangi bir faaliyet sürdürülmez iken tahribata uğradığını soran Vatandaşa İl Sağlık Müdürü bakalım ne cevap verecek?...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halim - 4 yıl önce
nevşeire yapılan ise hiç açılmadan yıkıldı bu paralar kimden çıkıyor yazık