banner461
banner195

Hüseyin Varır FİB Haber'i Ziyaret Etti ...!

AK Parti'den Nevşehir milletvekili aday adayı Hüseyin Varır bugün Nevşehir gündemin adresi FİB Haber.Com İnternet Gazetemizi ziyaret etti.

Hüseyin Varır FİB Haber'i Ziyaret Etti ...!
18 Şubat 2015 Çarşamba 07:00

banner143
banner134
7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde AK Parti'den Nevşehir milletvekili aday adayı olabilmek için istifa eden ve dün Parti binasında resmi başvurusunu yapan AK Parti Aday adayı Hüseyin Varır bugün FİB Haber İnternet gazetemizi yeni açılan ofisinde ziyaret etti.

Varır AK Parti’den "ADAY" olmak İçin Oldukça İddialı...!

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Varır, Hamd olsun ''Dünya lideri Muhterem Reisicumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan'ın dirayetli önderliğinde ve Başbakanımız Davutoğlu Ahmet Hocamızın rehberliğinde ülkemizin şaha kalkıp dünyada yıldız bir ülke haline geleceğine yürekten inanıyorum. 

Bende şimdiye kadar ki tüm birikim ve tecrübelerimi doğduğum topraklara hizmet için AK Parti kadrolarında inandığım dava insanlarıyla kader birlikteliği yaparak bu tarihi süreçte Nevşehirimizi 2023 Hedeflerine taşımayı arzu ediyorum dedi.

Varır, gerek ilimizde gerek il dışındaki tüm gurbetçi Nevşehirli hemşehrilerimiz haberleri FİB Haber.Com dan takip ediyorlar. Bende bu başarılı çalışmalarınızdan dolayı FİB Haber Ekibini kutluyor yeni yerinizizn hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Ziyaretten duydukları memenuniyeti dile getiren FİB Haber.Com Genel Koordünatörleri Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal kendilerine başarılar dilediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
niyet hayır akibet te hayır olur inşaallah
Avatar
sağlıkcı - 3 yıl önce
memleketimiz için en hayırlı aday hüsein bey
Avatar
herkeğin fendi - 3 yıl önce
abi sana can feda işin rast gelsin inşallah vekil olursunda nevşehir bir vekil görürür, sen meclisinde en önde vekillerinden olursun.
Avatar
Ahmet VARIR - 3 yıl önce
Yeni ofisiniz hayırlı olur inşallah Ben aksaraydan siyasetle uğraşan bir hemşerinizim .Hüseyin kardeşimizi gönülden kutluyor ve destekliyorum Aksarayda üstüme düşen görev olursa sonuna kadar yanınızdayım.
Avatar
selinay - 3 yıl önce
Seninle gurur duyuyorum abim sana her türlü rütbe bir ayrı yakışıyor vekilimiz olmandan onur duyacağım
Avatar
Saffet çiçek - 3 yıl önce
Nevşehirlileri TBMM en etkin ve verimli bir şekilde temsil etmek için gözünü Budaktan esirgemiyecek yiğit dostum'a en derin saygı ve sevgilerimle başarılar diliyorum.
Avatar
tülay ç - 3 yıl önce
şimdiden sayın vekilim demek istiyorum canı gönülden destekliyorum basarılar
Avatar
gülenadam - 3 yıl önce
Hayırlı olsun hüseyin bey başarılar.