banner461
banner195

İbrahim Pilavcı, Bayramoğlu’na talip oldu!

Darıca’nın özellikle Bayramoğlu’nda emlak sektörünün önde gelen isimlerinden Bayramoğlu Emlak&Arsa Ofisi’nin sahibi Nevşehirli değerli hemşerimiz İbrahim Pilavcı, Bayramoğlu mahalle muhtarlığına aday oluyor.

İbrahim Pilavcı, Bayramoğlu’na talip oldu!
06 Eylül 2013 Cuma 14:47

banner143
banner134

 Darıca’nın özellikle Bayramoğlu’nda emlak sektörünün önde gelen isimlerinden Bayramoğlu Emlak&Arsa Ofisi’nin sahibi İbrahim Pilavcı, Bayramoğlu mahalle muhtarlığına aday oluyor.

 Önümüzdeki yerel seçimlerde Bayramoğlu Mahallesi’nden Muhtar olabilmek için adaylık başvurusu yapmak isteyen İbrahim Pilavcı öncesinde geçmiş dönemlere mahalle başkanlığı yaptığı Ak Parti Darıca İlçe Teşkilatının üyelere yönelik ev ziyaretleri için kendisine verilen görevi yerine getirecek. Nevşehir’de kaldığı süre içinde Bayramoğlu’nda konuşlandırılan Halk Plajlarını gezdiğini ve çok beğendiğini de dile getiren İbrahim Pilavcı, “Bayramoğlu bundan sonra sürekli yükseliş sağlayan sadece Darıca’nın değil tüm bölgenin hatta ülkenin gururu olacak çalışmalarda adı geçecek, evsahipliği yapacak konuma ulaşacaktır.”dedi. 

İbrahim Pilavcı:
Nevşehir merkeze bağlı Kaymaklı Beldesi nüfusuna kayıtlı olup İstanbul Anadolu Yakası Nevşehirliler Dernek Yönetim Kurulu üyeliğide yapıyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İbrahim Pilavcı - 5 yıl önce
Ben İbrahim canım kardeşlerim Fikret ve İbrahim sizlere bu yazınızdan dolay ve yorum yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum