banner461
banner195

İdam Cezası Geri Getirilmeli

Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Göreme beldesinde iki Japon turiste tecavüz ve bıçaklama olayını kınadıklarını belirtti.

İdam Cezası Geri Getirilmeli
12 Eylül 2013 Perşembe 11:19

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, Göreme beldesinde iki Japon turiste tecavüz ve bıçaklama olayını kınadıklarını belirtti.

Türkiye’nin en önemli kültür turizmi merkezlerinden Kapadokya bölgesinin en fazla turist ağırlayan Göreme beldesinde bu olayın yaşanmasının bölge turizmine bir darbe vurmamasını temenni ettiklerini dile getiren Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, “Kapadokya bölgesinin incisi Göreme beldesinde yaşanan olay bir kez daha göstermiştir ki, bu tür olayların önlenmesinde idam cezasının tekrar getirilmesi caydırıcı bir rol oynayacaktır. Bu nedenle idam cezasının ülkemizde insanımızın canına, malına, ırzına yönelik suçlarda etkin hale getirilmesini istiyoruz” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.