banner461
banner195

İl Müftülüğü Rehabilitasyon Merkezi ve Yetiştirme Yurduna Kitap Seti Hediye Etti.

Nevşehir İl Müftü Vekili Yaşar Bolat ve Müftü Yardımcısı A. Celalettin Altunkaya, Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüseyin Şener’i makamında ziyaret etti.

İl Müftülüğü Rehabilitasyon Merkezi ve Yetiştirme Yurduna  Kitap Seti Hediye Etti.
23 Ekim 2013 Çarşamba 14:26

banner143
banner134

 Ziyarette İl Müdürü Hüseyin Şener, Müftü Vekili Bolat ve Müftü Yardımcısı Altunkaya’ya Yetiştirme Yurdu ve Rehabilitasyon Merkezleri hakkında bilgiler verdi.

Müdür Şener, yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetlerini belirtti.

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı arasında imzalanan protokolle Başkanlık yayınlarından imkânlar ölçüsünde Bakanlığa bağlı kuruluşlardan Nevşehir Yetiştirme Yurdu ve Hacı Rasim Uzer Rehabilitasyon Merkezinin kütüphanelerine ücretsiz olarak kitaplar hediye edildi.

Nevşehir İl Müftü Vekili Yaşar Bolat ve Müftü Yardımcısı A. Celalettin Altunkaya Nevşehir Yetiştirme Yurdu Müdür Vekili Ecevit Özcan‘ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Yusuf Salman’da hazır bulundu.

Yurtta kalan çocuklar hakkında Müdür Özcan’dan bilgiler alan Müftü vekili Bolat; Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı yayınlarından oluşan kitap setini kütüphanelerine koymak üzere yurt müdürü Özcan’a teslim etti.

          Daha sonra heyet, Zihinsel Engelliler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Hacı Rasim Uzer İş Eğitim Okulunu ziyaret etti. Ziyarette Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Muammer Bilgin’de hazır bulundu.

Burada da müdür Bilgin’in refakatinde okul ve rehabilitasyon merkezini gezerek, bilgiler alan Müftü Vekili Yaşar Bolat ve Müftü Yardımcısı A. Celalettin Altunkaya, yürütülen hizmetlerden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek, bilgi alış-verişinde bulunuldu.

Vekil Bolat; Müftülük olarak yürütülen hizmetlerde, müftülüğün her zaman talep edilenler konusunda destek olunacağını ifade etti.

Sohbet sonrası Müftü Vekili Bolat, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı yayınlarından oluşan kitap setini, kütüphanelerine koymak üzere müdür Bilgin’e teslim etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.