banner461
banner195

İlçe ve Üniversite Temsilcileri İstişare Toplantısı Yapıldı

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı bir yandan il genelindeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek yeni üye kayıt çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da ilçe ve Üniversite temsilcileriyle istişare toplantıları yaparak durum değerlendirmelerini sürdürüyor.

İlçe ve Üniversite Temsilcileri İstişare Toplantısı Yapıldı
04 Şubat 2016 Perşembe 13:00

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı bir yandan il genelindeki eğitim kurumlarını ziyaret ederek yeni üye kayıt çalışmalarını sürdürürken, bir yandan da ilçe ve Üniversite temsilcileriyle istişare toplantıları yaparak durum değerlendirmelerini sürdürüyor.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir başkanlığında düzenlenen toplantıda ilçelerde ve Üniversite de sendikanın yaptığı son çalışmalar değerlendirildi, Mayıs ayındaki yetki süreci öncesinde yapılabilecek çalışmalar da masaya yatırıldı.

Nevşehir Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Özdemir ve Yönetimi, İlçe ve Üniversite Temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda ilimizdeki Okulların ve eğitim kurumlarının eğitim durumları, Öğretmenlerin alandaki istek ve karşılaştıkları sıkıntılar, Üniversitenin durumu ve İlimiz genelinde üye sayısı, yapılan çalışmalar ve Önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar ele alındı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.