banner461
banner195

İnanır Temayül Basın Açıklaması

Bilindiği üzere Nevşehir Ak Parti Teşkilatı olarak 17.11.2013 Pazar Günü Belediye Başkan adaylığı ile ilgili Temayül yoklaması yapılacaktır.Demokrasilerin temel esaslarından birisi seçme ve seçilme hakkının kullanılmasıdır.Bu nedenle şehrimizin gelecekte alacağı şekle yön verecek kadroların seçimi açısından bu yoklama son derece önemli olacaktır.

İnanır Temayül Basın Açıklaması
16 Kasım 2013 Cumartesi 13:29

banner143
banner134

                 Bilindiği üzere Nevşehir Ak Parti Teşkilatı olarak 17.11.2013 Pazar Günü Belediye Başkan adaylığı ile ilgili Temayül yoklaması yapılacaktır.Demokrasilerin temel  esaslarından birisi seçme ve seçilme hakkının kullanılmasıdır.Bu nedenle şehrimizin gelecekte alacağı şekle yön verecek kadroların seçimi açısından bu yoklama son derece önemli olacaktır.Partimize yaz-kış,gece-gündüz  demeden hizmet eden partimiz il,ilçe,mahalle temsilcileri,kadın kolları,gençlik kolları ve teşkilatımızın diğer mensuplarının bir görev bilinci içerisinde yapılacak temayüllere katılacaklarına canı gönülden inanıyorum.Bu süreç boyunca şahsıma göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı teşekkür eder, yapılacak temayül yoklamasının partimize,şehrimize,memleketimize ve şahsıma hayırlar getirmesini canı gönülde diler,saygılar sunarım.

 

                                                                                                                        Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan

                                                                                                                                                Aday Adayı

                                                                                                                                              Zafer İnanır


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehir gönüllüsü - 4 yıl önce
Bu bir bayrak yarışı ne alaka bir yerlere gelmek koltuk sevdası falan Nevşehir'in evladı daha güzel hizmet edeceğini söylüyor demokratik bir durum aday olmuş bu cesareti göstermiş helal olsun. Allah yolunu ve bahtını açık etsin inşallah aday olur ve kazanır o zaman en güzel cevabı vermiş olur .
Avatar
t.d.s - 4 yıl önce @S.D.T
kendine güveni hiç bitmeyen biri daha ne olsun .helal olsun valla takdir etmek lazım .zafer bey eger bir makam peşinde olsa idi tahsilli bilgili görgülü bir nevşehir evladı alırdı da. ama bence hizmet için yola çıkmış yola çıkana da hayırlı olsun yolun açık olsun demek yakışırdı.
Avatar
borsa - 4 yıl önce @borsa
eger zafer bey dik durmasa idi şimdiye kadar çok el öper ve makam sahibi olurdu. taktir edilmesi gereken bir şahsiyet dik durdu ve demokratik bir hakkını kullanıyor. egilmedi ve egmedi de dim dik adam gibi adam
Avatar
S.D.T - 4 yıl önce
hala kendinize şans veriyorsunuzya sizlere gerçekten hayranım . herkes kapasitesinin yettiği işlere heveslensin yeter artık eğer genel merkez uygun görmüş olsaydı il başkanlığından sonra bi yerlere gelirdiniz ama demekki görmemiş bence anladığınız işi yapmaya devam etmeniz doğru olanıdır saygılar.
Avatar
borsa - 4 yıl önce
dik dur egilme millet en çok başbakanımıza dik dur egilme bu millet seninle diyor,demekki dik duran koltuk ve menfaat için egilmeyen ayak oyunu yapmayan insanları seviyor o yüzden bu millet seninle degil anla artık....
Avatar
N.E.V - 4 yıl önce
belli̇ki zafer başkanin adayliği bazi çevreleri̇ rahatsiz etmiş, bazilarini heyecanlandirmiştir. öyleyse zafer başkan doğru yoldadir. yolun ve bahtin açik olasun allah yardimcin olsun başarilar.
Avatar
Bencede - 4 yıl önce
Herkes bildiği işi yapmalı bu şehrin belediye başkanlığı zor iş
Avatar
ASP - 4 yıl önce
genel merkez tarafından hasan ünver'in adaylığı onaylandı bile. gerisi hep teferruat