banner461
banner195

İş Makineleri Kullanımı Kurslarına Yoğun İlgi

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından açılan meslek kurslarına ilgi her geçen gün daha da artıyor.

İş Makineleri Kullanımı Kurslarına Yoğun İlgi
20 Kasım 2013 Çarşamba 19:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü tarafından açılan meslek kurslarına ilgi her geçen gün daha da artıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, özellikle son bir yıl içerisinde ilimiz genelinde halk eğitim merkezlerine meslek kurslarının açılması yönündeki taleplerin her geçen gün arttığını söyledi.

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi olarak açılan iş makineleri kullanımı kursu, forklift, Eskavatör kullanımı gibi kurslara son dönemde kayıt yaptıranların sayısının ciddi oranda arttığına değinen Merkez Müdürü Osman Doğan, kursiyerlerden gelen talepler doğrultusunda önümüzdeki günlerde meslek kursları açmayı sürdüreceklerini belirtti.

İl Özel İdaresi ve Nevşehir Belediyesinin katkılarıyla önümüzdeki günlerde meslek kursları çerçevesinde ilimizde ilk kez tünel kazma makinesi kullanımı kursunun da halk eğitim merkezi bünyesinde açılacağını söyleyen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Doğan, ilimizde sayıları her geçen yıl artan bir sektör haline gelen yer altı depolarının yapılması konusunda kullanılan tünel kazma makinesi kullanımına ilginin arttığına işaret etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.