banner461
banner195

İşadamı Musa Ertaş'tan 2015 Yeni Yıl Mesajı

Ertaş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Musa Ertaş : " 2015 Yılının Mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur ve refah içinde, birbiriyle dayanışma içinde geleceğe yürüdüğü bir yıl olmasını temenni etti.

İşadamı Musa Ertaş'tan 2015 Yeni Yıl Mesajı
31 Aralık 2014 Çarşamba 22:53

banner143
banner134
Nevşehirli iş adamı Musa Ertaş, “Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece Türk Milleti her türlü sorunun üstesinden mutlak surette gelecektir” dedi.


Yeni yıl nedeniyle FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamada, “İç ve dış gelişmelerle Türkiye’miz önemli kritik bir süreçten geçiyor. Yaşananlar ve gördüklerimiz bu Vatan evlatlarını umutsuzluğa sürükleyebilir” diyen iş adamı Musa Ertaş, daha sonra şunları belirtti:
“Unutulmamalıdır ki bu vatan daha önce de ağır bedeller ödeyerek çok daha büyük badireleri atlattı. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece Türk milleti her türlü sorunun üstesinden mutlak surette gelecektir. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ünde ifade ettikleri gibi muhtaç olunan kuvvet damarlarımızda ki asil kanda mevcuttur. Yeni bir yıla girerken 2015 in ülkemiz Türk- İslam coğrafyası ve Nevşehir’imiz için hayırlar getirmesi temennisiyle sağlık ve esenlikler dilerim.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.