banner461
banner195

Isparta Valisi Oğuz'un Acı Günü

Isparta Valisi Memduh Oğuz'un dün vefat eden babası Yusuf Oğuz, memleketi Nevşehir'de toprağa verildi.

Isparta Valisi Oğuz'un Acı Günü
31 Ocak 2013 Perşembe 13:46

banner143
banner134

 Yusuf Oğuz (89) için Kurşunlu Camisi'nde düzenlenen cenaze töreninde, Vali Oğuz taziyeleri kabul etti.

 

Cenaze törenine, Oğuz'un ailesi ve yakınları ile Nevşehir Vali Vekili Vural Demirtaş, Vali Yardımcıları İbrahim Süha Karaboran ve Nurettin Ateş, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, İl Müftüsü Yakup Öztürk, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, Gülşehir Kaymakamı Abdullah Özadalı, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı Tuncer Gök ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Oğuz'un cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından il merkezinde bulunan Kaldırım Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi.

Isparta Valisi Memduh OĞUZ'un Babası Yusuf OĞUZ Nevşehir'de Toğrağa Verildi

 

 

    Yusuf OĞUZ (89) için Kurşunlu Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine, OĞUZ'un ailesi ve yakınları ile Nevşehir Vali Vekili Vural DEMİRTAŞ, Vali Yardımcıları İbrahim Süha KARABORAN ve Nurettin ATEŞ, Özel Kalem Müdürü Nurettin ÖĞÜNLÜ, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet YÜKSEL,İl Müftüsü Yakup ÖZTÜRK, Avanos Kaymakamı Mustafa ELDİVAN, Gülşehir Kaymakamı Abdullah ÖZADALI ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

    OĞUZ'un cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından il merkezinde bulunan Kaldırım Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.