banner461
banner195

İşsiz ve İşverenlerin Yeni Buluşma Noktası

Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğü personellerinden Şaban Belada ve Mehmet Yumurtacı en büyük paylaşım ve iletişim aracı olan internet ortamını kullanarak kurum hizmetlerini mesai kavramı dışında vatandaşa sunmayı amaçlıyor.

 İşsiz ve İşverenlerin Yeni Buluşma Noktası
15 Ocak 2015 Perşembe 16:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğü personellerinden Şaban Belada ve Mehmet Yumurtacı en büyük paylaşım ve iletim aracı olan internet ortamını kullanarak kurum hizmetlerini mesai kavramı dışında vatandaşa sunmayı amaçlıyor.

Bu doğrultuda 'İş-Kur Nevşehir' adıyla facebook sayfası açıldı. Bu sayfa aracılığıyla işsizlerin ve işverenlerin kurumla ilgili bağlantısını sanal alemden de yapacak olan Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğü çalışanları, “Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü açık iş ilanları, kurslar ve diğer işlemler için bilgilendirme yapmak, hizmetlerimizle ilgili sorularınıza cevap vermek, işverenlerle iş arayanları buluşturmak için bu sayfayı açmış bulunmaktayız. Paylaşımlarımız resmiyet içermemekte gönüllülük esasına göre yapılmaktadır. Sorularınıza verdiğimiz cevaplar güncel mevzuat hükümlerine göre değişiklik arz edebilir. Hakaret, küfür içerikli yazı yazanlar hakkında bilişim hukuku yollarına başvurulacaktır. Siyasi içerikli yazılara yer verilmeyecektir. Hizmet binamız ve 'www.iskur.gov.tr' web adresimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Sayfa ile ilgili ve İl Müdürlüğümüz ile ilgili görüş ve önerilerinize açığız" diyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.