banner461
banner195

İstanbul Üniversitesi BGD Nevşehir’de Yorgunluk Attı

Kayseri’de düzenlenen Erciyes Turnuvası’na katılan İstanbul Üniversitesi Basketbolu Geliştirenler Derneği,Nevşehir de Peri Bacaları’na giderek stres attı.

İstanbul Üniversitesi BGD Nevşehir’de Yorgunluk Attı
03 Ekim 2012 Çarşamba 11:33

banner143
banner134

 Kayseri’de düzenlenen Erciyes Turnuvası’na katılan İstanbul Üniversitesi Basketbolu Geliştirenler Derneği, Peri Bacaları’na giderek stres attı.

 

Turnuvada başarılı maçlar çıkaran İÜBGD teknik heyeti ve oyuncuları yeni sezon öncesinde katıldıkları hazırlık turnuvasının ardından Nevşehir’e giderek, Peri Bacaları’nı gezdiler.

 

İÜBGD İcra Kurulu Başkanı Işık Eyigüngör, “Turnuvada maçımızın olmadığı bir günde birlikte Nevşehir’e giderek, oyuncularımız ile birlikte yorgunluk attık. Erciyes Turnuvası bizim için ligde neler yapabileceğimizi görme açısından çok olumlu geçti. Oyuncularımın istekli, arzulu ve özverili olması bizleri oldukça mutlu etti” şeklinde konuştu.

 

Genel koordinatör Remzi Dilli, çok yorucu bir tempo ile çalışmaların sürdüğünü belirterek ligden önce Türkiye Kupası maçlarında başarılı olmak istediklerini ve gruptan çıkacaklarına inandıklarını söyledi.

 

Hürriyet


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.