banner461
banner195

İstanbul'da İnallı Rüzgarı Esti

İstanbul İnallı Köyü Yardımlaşma Derneğinin Birlik ve beraberliğin pekiştirilmesi için düzenlemiş olduğu İnallılar Gecesine,AK Parti Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi Yazıcı da katılarak Nevşehirli hemşehrilerimize büyük sürpriz yaptı.

İstanbul'da İnallı Rüzgarı Esti
13 Şubat 2014 Perşembe 16:32

banner143
İstanbul'da İnallı Rüzgarı Esti
İlgili Galeriye Git
banner134

Gurbetçi Hemşehrilerimizin yoğun katılımlarında gerçekleştirilen İnallılar Gecesine AK Parti Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi Yazıcı ve ekibiyle birlikte Tuzla Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adayı Sayın Davut Arı ,İnallı Köyü Dernek Başkanı Sayın Dursun Karaboga,Tuzla Belediyesi Destek Hizmetler Müdürü Sayın Muammer Özdemir ve çok sayıda İnallılı ve Nevşehirli hemeşhirlerimiz katıldılar.

Nevşehir öz Kültürümüzün ile Yöresel oyunlarımız ve müziklerle şenlenen Gecede AK Parti Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr. Şadi Yazıcı yaptığı konuşmasında Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.Başkan Yazıcı, 30 Mart ta yapılacak olan Mahalli seçimlerde tüm değerli İnallılı ve Nevşehirli hemşehrilerimin dua ve desteklerini bekliyoruz dedi.

İstanbul da İnallılı hemşehrilerimizin buluştuğu gecede Nevşehirli hemşehrilerimiz gönüllerince eğlendiler hasret giderip memleketilerini yad ettiler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.