banner461
banner195

İşte MHP'nin seçim şarkısı: Ankara'nın Bağları video izle ...

MHP “Ankara’nın Bağları” türküsünü “Devlet Baba” adıyla seçim müziği olarak uyarladı. 7 Haziran öncesinde Nevşehir Anakarnın bağlarına doyacak...İşte o video...

İşte MHP'nin seçim şarkısı: Ankara'nın Bağları video izle ...
15 Nisan 2015 Çarşamba 19:21

banner143
banner134
MHP milletvekilliği seçimleri için toplam 17 müzik çalışmasında karar kıldı. 17 seçim şarkısından en dikkat çekici olanı ise bugün internete düştü. 

MHP milletvekilliği seçimleri için toplam 17 müzik çalışmasında karar kıldı. 17 seçim şarkısından en dikkat çekici olanı ise bugün internete düştü. Ankara'nın Bağları türküsünden uyarlanan, müzisyen Derviş'in “Devlet Baba" isimli çalışmasında: “Devlet Baba, Devlet Baba ihtiyacımız var sana, haydi şimdi sandıklara, tek başına iktidara…" ifadelerine yer veriliyor.

 MHP “Ankara’nın Bağları” türküsünü “Devlet Baba” adıyla seçim müziği olarak uyarladı.
Partiler 7 Haziran seçimleri hazırlıklarını sürdüren MHP ’de kullanılacak olan seçim müziklerinden, basılacak kartvizitlere kadar pek çok kriter belirlendi. “ Ankara ’nın Bağları” türküsü “Devlet Baba” adıyla seçim müziği olarak uyarlandı.

Seçmen İletişim Merkezi’nde (SİM) çalışacak erkek personele tıraşlı, kadın personele ise aşırıya kaçmayacak ölçüde bakımlı olmaları uyarılarında bulunuldu; sempatik ve güler yüzlü olmaları istendi.

MHP, milletvekilliği seçimlerinde meydanlarda ve sokaklarda toplam 17 müzik çalışmasına yer verecek. Bunlardan Kıraç’ın seslendirdiği “ Türkiye Marşı” 11. Olağan Büyük Kurultay’ında lanse edilmişti. Seçim Kampanyası’nın ana sloganı olan “Bizimle Yürü Türkiye” adıyla iki besteye yer verilirken, Ege şivesinden, Karadeniz şivesine kadar vatandaşlara farklı seslenişler de bulunuyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ha ha - 3 yıl önce
ha ha ha
Avatar
Hİ Hİ - 3 yıl önce
al bendende okadar
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
Çok sıradan ve basit olmuş siz bu kafayla hic bsy olamazsınız zaten
Avatar
o kafa - 3 yıl önce
Evet biz bu kafayla onun bunun yalamalığını yapıp bişey olamasakta haksıza haksız hırsıza hırsız adamada adam deriz elhamdülillahh
Avatar
Yakışanı yapmışlar - 3 yıl önce
Yakında bahçeli yanına iki koçek Alıp meydanlara çıkarsa şaşırmam. Yine yskışanını yapmışlar. Size oy verirsem ellerim kurusun.
Avatar
ÖMER - 3 yıl önce
bahceli̇ adam köçek i̇nsan sen ki̇msi̇n eli̇n kirilsin
Avatar
bugra - 3 yıl önce
Yakisani yapmislar diyen arkadas sarki icin MHP ye oy atacaksan hic atma bu kutlu davanin senin gibi fikirsizlere dusuncesizlere banazlara ihtiyaci yok zaten rahat oll ;)