banner461
banner195

İşte Nevşehir Müftülüğü'nde Görevden İhraç edilenlerin isim listesi

672 sayılı Kanun Hükmünde Kararname yayımlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı Nevşehir İl ve İlçe Müftülüklerinde çalışan çok sayıda kişi görevden atıldı.

İşte Nevşehir Müftülüğü'nde Görevden İhraç edilenlerin isim listesi
13 Ekim 2016 Perşembe 16:18

banner143
banner134
Kararnamede, olağanüstü hal kapsamında kamu personeline ilişkin bazı tedbirler alınması kararının; Anayasanın 121'inci maddesi ile Olağanüstü Hal Kanununun 4'üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanı başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu'nca, 15 Ağustos 2016 tarihinde kararlaştırıldığı kaydedildi.  

Bu KHK ile 20/7/2016 tarihli ve 2016/9064 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla ülke genelinde ilan edilen olağanüstü hal kapsamında, kamu personeline ilişkin bazı tedbirlerin alınmasının amaçlandığı belirtildi. 

Buna göre, terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olan; Diyanet İşleri Başkanlığı Nevşehir İl ve İlçe Müftülüklerinde çalışan şu isimler, başka hiç bir işleme gerek kalmaksızın görevinden çıkarıldı.

FİRDEVS A.    KUR’AN KURSU ÖĞRETİCİSİ    NEVŞEHİR
MİYASF. R.   KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ    NEVŞEHİR
ESMA G.    KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ    NEVŞEHİR GÜLŞEHİR
HAFIZA C. Y.    KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ    NEVŞEHİR ÜRGÜP
MUSTAFA Ö. MÜEZZİN KAYYIM    NEVŞEHİR ÜRGÜP

 
Kaynak: Dinihaberler.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.