banner461
banner195

İŞ''te Nevşehir Yayın Hayatına Başladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan İŞ’TE NEVŞEHİR adlı aylık dergi yayın hayatına başladı.

İŞ''te Nevşehir Yayın Hayatına Başladı
14 Mart 2014 Cuma 13:01

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan  İŞ’TE NEVŞEHİR  adlı aylık dergi yayın hayatına başladı.

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetlerinin yanı sıra, Nevşehir Sosyal, ekonomik ve kültürel değerlerinin de tanıtılmasının hedeflendiği dergi konusunda bir açıklama yapan Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, “Odamız tarafından hazırlanan ve aylık olarak yayınlamayı hedeflediğimiz dergi  NTSO’nun aylık çalışmalarının  ve faaliyetlerinin yanı sıra   Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi’nin  değerli  bilim adamlarının katkılarıyla akademik gelişmelerin ve  Nevşehir sosyal hayatının yansımalarını içerecek.” Dedi.

NTSO’nun  88. Kuruluş yıldönümünün işlendiği  İŞ’TE NEVŞEHİR’İN  ilk sayısında  Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın “Şehir ve Üniversite” adlı yazısı, Ticaret ve Sanayi Odası Faaliyetleri ve  Nevşehir ile ilgili bir çok haber yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sayın parmaksız - 4 yıl önce
mıllet vekıllerı hasanpaşa hepsı boş nevsehırın en degerlı adamı sayın parmaksız mıllet vekıllerı onun yaptıgını yapabılırlermı
Avatar
sansar - 4 yıl önce @sayın parmaksız
ne yapmış nevşehir için yaz balımda millet bilsin..
Avatar
Hakan - 4 yıl önce
Allah için söyleyin Arif Parmaksiz ne yaptı bu memlekete. Kendisinin verdigi sözleri yediğini iyi biliriz. Verdigimiz oy haram olsun. Hasan unvere ve ak partiye kızıyordum ama adamlar cok haklıymış Arif Parmaksiz hakkında. Ak partiye oy vermeyecektim ama sırf Arif parmaksiza kızdığım için ak partiye oyumu vericem.
Avatar
Mehmet GÜNGÖREN - 4 yıl önce
sayın arif parmaksız ile bir Nevşehirli olarak gurur duyuyorum