banner177
banner195

İstikrarın Sırrı Onlarda

İlimiz Nevşehir'de dönem dönem yaşanan bürokrat tayinlerinin ardından göze batan bürokratlar ya gerçekten işlerini iyi yapıyor, ya da Ak Parti ile iyi geçinmenin yollarını çoktan bulmuşlar.

 İstikrarın Sırrı Onlarda

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) İlimiz Nevşehir'de de dönem dönem yaşanan bürokrat tayinlerinin ardından göze batan bürokratlar ya gerçekten işlerini iyi yapıyor, ya da Ak Parti ile iyi geçinmenin yollarını çoktan bulmuşlar.


İlimizin Mülki İdare Amiri olan Valilerin bile 4 sene görevde zar zor kalabildiği bir ortamda görev süreleri 10 yılı bulan bürokratlar dikkatleri çekiyor.


Valilik Özel Kalem Müdürü Nurettin Öğünlü başta olmak üzere Türkiye İstatistik Kurumu Bölge Müdürü Uzeyir Karakuş, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Mehmet Güneş, Valilik Yazı İşleri Müdürü Adem Yılmaz, İl Mahalli İdareler Müdürü Feyzullah Aybar, İl Dernekler Müdürü Yakup Yavuzkan, Telekom Müdürü Yavuz Yapar, İş Kurumu İl Müdürü, İş Bulma Kurumu Müdürü İlhan Temel gibi isimler arasından sırada kimin tayinin çıkıp Nevşehir’de yıllardır süren bürokrasi hayatına veda edecekleri merak konusu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.