banner461
banner195

Jeotermal Ruhsat Sahiplerine Önemli Hatırlatma

Nevşehir İl Özel İdaresi İmar Ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü, Jeotermal ruhsat sahiplerini ve Jeotermal Kaynak ve Doğal Mineralli Su kullanan tüm işletmelerinin faaliyet raporları ile bilanço bilgilerini en geç 31 Mart 2016 tarihine kadar kuruma ulaştırmaları gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

Jeotermal Ruhsat Sahiplerine Önemli Hatırlatma
27 Şubat 2016 Cumartesi 12:33

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel İdaresi İmar Ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü, Jeotermal ruhsat sahiplerini ve Jeotermal Kaynak ve Doğal Mineralli Su kullanan tüm işletmelerinin faaliyet raporları ile bilanço bilgilerini en geç 31 Mart 2016 tarihine kadar kuruma ulaştırmaları gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

Açıklamada; “5686 sayılı Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Kanunun gereği; Jeotermal Ruhsat sahiplerinin en geç 31 Mart 2016 perşembe günü mesai saati bitimine kadar Faaliyet Raporlarını İdaremize teslim etmeleri gerekmektedir. Faaliyet Raporlarının bu süre zarfında getirilmemesi durumunda teminat irat kaydedilecektir. Doğrudan veya dolaylı olarak Jeotermal Kaynak ve Doğal Mineralli Su kullanan tüm işletmelerin gayrisafi hasılatlarını gösteren bilançolarını en geç 31 Mart 2016 perşembe günü mesai saati bitimine kadar getirmeleri önemle rica olunur” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.