banner461
banner195

Kahrolsun Hainler

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bölücü terör örgütü tarafından iki polis memurunun şehit edilmesini kınadı.

Kahrolsun Hainler
22 Temmuz 2015 Çarşamba 18:38

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bölücü terör örgütü tarafından iki polis memurunun şehit edilmesini kınadı.

Ceylanpınar ilçesinde Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nde görev yapan Feyyaz Yumuşak ve Çevik Kuvvet Şubesi'nde görevli Okan Açar’ın kaldıkları evde şehit edilmesi karşısında tüm Türk Milletinin sağduyu, birlik ve beraberliğinden ödün vermemesi gerektiğine dikkat çeken Nevşehir Vatan Şahitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, “Son günlerde ülkemizin değişik illerinde meydana gelen olaylarla yeniden karanlık yüzünü gösteren bölücü terör örgütünün iki polisimizi daha şehit etmesinden büyük üzüntü duyduk. Şehit polislerimize Yüce Allah’tan Rahmet, başta kederli aileleri olmak üzere, tüm emniyet camiasına ve Türk Milletimize başsağlığı diliyorum. Kahrolsun Hainler” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.