banner461
banner195

Kampanya Yuva Köyünden Başlayacak

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde faaliyet gösteren Kuaförlük kursu öğrencilerinin köy okullarında yapacağı ücretsiz saç kesimi uygulaması Acıgöl ilçesine bağlı Yuva Köyünden başlatılacak.

 Kampanya Yuva Köyünden Başlayacak
06 Mayıs 2015 Çarşamba 13:26

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde faaliyet gösteren Kuaförlük kursu öğrencilerinin köy okullarında yapacağı ücretsiz saç kesimi uygulaması Acıgöl ilçesine bağlı Yuva Köyünden başlatılacak.

Kurs Öğretmeni Serap Dalkılıç’ın nezaretinde gerçekleştirilecek olan Ücretsiz saç kesimi uygulaması Haziran ayının ikinci haftasına, okulların kapanmasına kadar devam edecek.

Kurs öğrencilerinin pratik beceri kazanacağı söz konusu kampanya çerçevesinde ilk olarak Yuva ve Terlemez köylerindeki ilkokul öğrencilerinin ücretsiz saç kesimini gerçekleştirecek olan Kursiyerler daha sonra belirlenen takvim doğrultusunda bu kampanyaya katılmayı sürdürecekler.

14 Kursiyerin katılacağı belirtilen söz konusu kampanya çerçevesinde yaklaşık 500 civarında öğrencinin saçının ücretsiz olarak kesilmesi planlanıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.