banner461
banner195

Kamuya 6 Bin Memur Personel Alımı Yapılacak

Birçok kamu kurum veya Kuruluşu bünyelerindeki çalışan memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı toplamda 6 bin 179 kişilik kadro ile alım yapacaklar. Ayrıntılar için ilanımızı inceleyiniz.

Kamuya 6 Bin Memur Personel Alımı Yapılacak
28 Temmuz 2016 Perşembe 21:45

banner143
banner134
Yapılan duyurulara göre Kamuya çeşitli pozisyonlar için memur personel alımı yapılacak. Memur personel alımı yapacak kurumları burada bulabilirsiniz.

İşte memur alan tüm kurumlar ve aranan özellikler…

Birçok kamu kurum veya Kuruluşu bünyelerindeki çalışan memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı toplamda 6 bin 179 kişilik kadro ile alım yapacaklar. Ayrıntılar için ilanımızı inceleyiniz.

Kamu kurumları kamuda görev yapmak isteyen bir çok kişiyi evindirecek duyurular yaptı. Bir çok kamu kurumları ve kuruluşları bünyelerindeki çalışan memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı nitelik ve pozisyonlarda tüm Türkiye genelinde olmak üzere toplamda 6 bin 179 kişi alacaklardır. Alımlar KPSS puanı ile gerçekleşirken bazı kurumlar ise KPSS şartı aramıyacaktır. Adayların başvuruda bulunabilmeleri için, En az lise mezunu, Lisans mezunu, Önlisans mezunu ve Üniversite mezunu olmaları gerekmektedir. Alımı yapılacak kamu memur adaylarının kadroya dahil olabilmeleri için ise her kurum kendi içinde Giriş sınavı yani yazılı veya sözlü olarak bir sınav yapaaktır. Sınav puanına göre başarı sırasına göre adaylar kadroya gireceklerdir. Orman Genel Müürlüğü, Eti maden işletmeleri, Adalet bakanlığı, Kültür Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yapmış olduğu duyurular aşağıda yer almaktadır. Ayrıca alımlar Temmu ayı içerisiinde ve Ağustos ayı içerisinde de devam edecektir. Bizler www.isinolsa.com ailesi olarak bu ilanların hepsini bir araya topladık ve aşağıda sizlere sunuyoruz. Tek yapmanız gereken, Hangi ilanı açmak istiyorsanız üzerine tıklayarak açılacak pencereden ilanın detaylarını inceleyebilirsiniz.Adalet Bakanlığı 2 Bin 200 Kişi Alacak

SGK 60 Memur Alacak

Kültür Bakanlığı 400 Personel Alım İlanı Yayımlandı

ETİ Maden İşletmeleri 110 Daimi İşçi Alımı Yapacak

İller Bankası 200 Sözleşmeli Personel Alacak

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

ÇSGB KPSS Şartı Olmadan Personel Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı 2016

ÖSYM KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı 2016

Adalet Bakanlığı 149 Memur Personel Alacak

1000 Komiser Yardımcısı Alınacak

Emniyet Genel Müdürlüğü 2 Bin Personel Alacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.