banner461
banner195

Kanal 7 kanalında “Gündüz Gece“ Programı Nevşehir'de

Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenen, buram buram Anadolu kokan bir program; “Gündüz Gece” Nevşehir özel proğramı büyük bir keyifle izlendi.İşte o proğramı gelin birlikte izleyelim...

30 Ekim 2014 Perşembe 22:08

banner143
banner134
Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenecek, buram buram Anadolu kokan bir program... Halk müziği sanatçısı Kürşat, Anadolu kültürünü 'Gündüz Gece' ile ekrana taşıyor. Kürşat, Türkiye'yi dolaşarak Anadolu'nun farklı kültürlerini izleyiciyle buluşturuyor. Kürşat, gittiği köylerde hasat yapan köylülere yardım ederken, yörenin ünlü türkülerini seslendiriyor. Anadolu'nun sıcak insanlarından hoş sohbetler, manili atışmalar, tarlada çalışanların anlattığı hikâyeler, köylülerin sesinden memleket türküleri, halk oyunları, hasat zamanlarının dayanışması ve kışlık hazırlıklar Gündüz Gece'de yer alıyor.

İşte Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenen, buram buram Anadolu kokan bir program; “Gündüz Gece” Nevşehir özel proğramı büyük bir keyifle izlendi.İşte o proğramı gelin birlikte izleyelim... Hacıbektaş Avuç köyü ve Merkez ilçeye bağlı Kaymaklı kasabasından kesitler yer aldı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aa - 3 yıl önce
nevşehir 2. bölüm 2 hafta sonra yayınlanacakmış