banner461
banner195

Kandile Özel Kan Bağışı Kampanyası

Semerkand Buhara, İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenleyecek. Berat kandiline özel olarak düzenlenecek olan etkinlik kandil gecesi tamamlanacak.

 Kandile Özel Kan Bağışı Kampanyası
30 Mayıs 2015 Cumartesi 16:10

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Semerkand Buhara, İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği ile Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenleyecek. Berat kandiline özel olarak düzenlenecek olan etkinlik kandil gecesi tamamlanacak.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, 1 Haziran 2015 Pazartesi günü tüm Müslüman aleminin olduğu gibi ilimizde yaşayan binlerce insanın da idrak edeceği Berat Kandili günü Gülbahçe önünde kurulacak olan Çadır’da 14.00 – 24.00 saatleri arasında düzenlenecek olan kan bağışı kampanyasına katılımın yüksek olmasını beklediklerini dile getirdi.

Gülen, “Tüm Müslüman aleminin, Türk Milletimizin, Nevşehir halkımızın Berat Kandilini şimdiden kutluyorum. Semerkand Buhara, İlim, Kültür ve Yardımlaşma Derneğimizin Kızılay Şube Başkanlığımız ile birlikte gerçekleştireceği bu kan bağış kampanyamıza halkımızın yoğun ilgi göstermesini bekliyoruz” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.