banner461
banner195

“Kaos Peşindeler”

Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, yaşanan terör olaylarını lanetlerken, bu saldırıları gerçekleştirenlerin Türkiye’de kaos yaratmak istediklerine dikkat çekti.

 “Kaos Peşindeler”
12 Ekim 2015 Pazartesi 13:40

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık-Sen Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, yaşanan terör olaylarını lanetlerken, bu saldırıları gerçekleştirenlerin Türkiye’de kaos yaratmak istediklerine dikkat çekti.

Gündüspolat, “Ülkemizde kaos peşinde olan karanlık eller, bu kez Ankara’da ortaya çıktı. Bazı sivil toplum örgütlerince gerçekleştirilecek ‘Emek, Barış, Demokrasi’ mitingine katılacakların toplanma yeri olan Tren Garı’nda meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybetti, çok sayıda vatandaşımız da yaralandı. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Bu hain saldırıyı gerçekleştiren ve kaostan medet umarak kan dökmekten çekinmeyen terör örgütlerini, destekçilerini lanetliyoruz. Bu saldırıyı yapan karanlık odakların en kısa sürede tespit belirlenip, adalete teslim edilmesi gerekmektedir. Suruç ve Diyarbakır’da patlayan bombaları hatırlatan bu saldırı, kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize yapılmıştır. Ancak milletimiz birlik ve beraberliğimize kurulan tuzakları bozacak erdeme sahiptir. Bu saldırılar bizi bölmek yerine, kardeşliğimizi daha da pekiştirecektir. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza tekrar Allah’tan rahmet, aileleri ve yakınlarına baş sağlığı dilerken, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz” ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.