banner461
banner195

Kapadokya Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN başkanlığında gerçekleştirilen Kapadokya İl Özel İdareleri ve Belediyeler Birliği kasım ayı olağan meclis toplantısı valilik toplantı salonunda yapıldı.

Kapadokya Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı
28 Kasım 2015 Cumartesi 17:05

banner143
banner134
Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN başkanlığında gerçekleştirilen Kapadokya İl Özel İdareleri ve Belediyeler Birliği kasım ayı olağan meclis toplantısı valilik toplantı salonunda yapıldı.
        Toplantıya Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf KAYA, Kozaklı Belediye Başkanı Celalettin GÜVEN, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri YILDIZ, Göreme Belediye Başkanı Nuri CİNGİL, Uçhisar Belediye Başkanı Ali KARAASLAN ve birlik üyeleri katıldı.
         2016-2017-2018 mali yıllarına ait bütçenin görüşülmesi ve 2015-2016 yılları katı atık depolama ücretinin belirlenmesi gündemiyle gerçekleşen toplantıda konuşan Vali CEYLAN, katı atık depolama tesislerinin bir yıldır faaliyetini sürdürdüğünü belirterek, tesislerdeki mevcut atıkların değerlendirilmesini görüşeceklerini söyledi. CEYLAN, katı atıkları tekrar enerji olarak kazandırmak amacıyla çalışma yürüttüklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.