banner461
banner195

Kapadokya Havalimanı yolcu servisi hizmeti ihale edilecektir.

THY Nevşehir Müdürü Sn. Osman Hacımahmutoğlu, Türk Hava Yolları A.O.'dan Kapadokya Havalimanı yolcu servisi hizmetinin ihale edileceğini açıkladı. İşte İhale bilgileri...

Kapadokya Havalimanı yolcu servisi hizmeti ihale edilecektir.
17 Kasım 2016 Perşembe 12:10

banner143
banner134
Türk Hava Yolları A.O.'dan Kapadokya Havalimanı yolcu servisi hizmeti ihale edilecektir. Yolcu Taşıma Hizmeti, 2 yıl süreliğine, 27 kişilik 4 adet midibüs ile kapalı zarfla teklif alma usulü ile ihale edilecek olup, Kapalı zarfla verilecek teklif mektupları en geç; 29.11.2016 Salı günü saat 14.00’a kadar İstanbul Atatürk Havalimanı THY A.O. Genel Yönetim Binası B Blok 1. Kat adresindeki Genel Satınalma Başkanlığı’nda bulundurulacaktır.

Türk Hava Yolları A.O. ihtiyacı olarak; Kapadokya Havalimanı-Nevşehir Şehir Merkezi (gidiş-dönüş 85 km) Kapadokya Havalimanı-Ürgüp (gidiş-dönüş 96 km) Kapadokya Havalimanı-Aksaray (gidiş-dönüş 166 km) Kapadokya Havalimanı-Kırşehir (gidiş-dönüş 170 km) Yolcu Taşıma Hizmeti, 2 yıl süreliğine, 27 kişilik 4 adet midibüs ile kapalı zarfla teklif alma usulü ile ihale edilecektir. Geçici Teminat tutarı 5.000 TL'dir. Kapalı zarfla verilecek teklif mektupları en geç; 29.11.2016 Salı günü saat 14.00'a kadar İstanbul Atatürk Havalimanı THY A.O. Genel Yönetim Binası B Blok 1. Kat adresindeki Genel Satınalma Başkanlığı'nda bulundurulacaktır. Anılan gün ve saatten sonra elden verilen veya posta ile gönderilen teklif mektupları kabul edilmeyecektir. Şartnamede istenilen tüm belgelerin aslı ve noter tasdikli suretlerin ibrazı gereklidir.Şartnameler yukarıda belirtilen adreste veya Nevşehir Satış Müdürlüğü'nde görülebilir ve aynı adresten ücretsiz temin edilebilir. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.