banner461
banner195

Kapadokya’da çekilen Patron Mutlu Son İstiyor filmi gösterime giriyor

Kapadokya bölgesinde çekilen yüzlerce filmin en sonuncusu olan ve başrolünü Tolga Çevik’in oynadığı Patron Mutlu Son İstiyor filmi, 1 Ocak 2014 Çarşamba günü gösterime giriyor.

Kapadokya’da çekilen Patron Mutlu Son İstiyor filmi gösterime giriyor
29 Aralık 2013 Pazar 13:00

banner143
banner134

 Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın başrolü paylaştığı “Patron Mutlu Son İstiyor“, yeni yılın ilk Türk filmi olarak 1 Ocak’ta vizyona girecek. Filmin senaryosunu ünlü oyuncu, yönetmen, yazar ve senarist Yılmaz Erdoğan yazdı.

FİLMİN KONUSU

Sinan (Tolga Çevik) patronu (İsfendiyar) tarafındanKapadokya’ya bir komedi filmi senaryosu yazmak üzere gönderilir. Süresi çok azdır ve filmin sonu mutlu bitmek zorundadır! Sinan, mutlu bir hikaye için ilham perisini beklerken, önce kalacağı otelin sahibi İzzet Bey’in kızı Eylül (Ezgi Mola) karşısına çıkar sonra da hayatında en çok nefret ettiği kişi olan eski arkadaşı, ünlü oyuncu Faruk ( Murat Başoğlu )! Kendisini Sinan’ın “makam şoförü” ilan eden Taksici Ersin ( Ersin Korkut ) ve çiftlik sahibi Atçı Arif ( Erkan Can ) bir süre sonra hem Sinan’ın hayatında hem de senaryosunda yerlerini alırlar. Kapadokya’da bir balon gezisi, herkesin hayatını değiştirir, özellikle Sinan ve Eylül’ün! Peri bacalarının etrafında, rengarenk balonların içinde ve büyülü bağbozumu şenliklerinde geçen onca macera herkes için adeta ayrı bir filme dönüşürken, patron İsfendiyar’ın beklediği “mutlu son” bir türlü gelmez! Ama patron mutlu son istemektedir ve Sinan sonu yazmak zorundadır!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yok boyle şey - 3 yıl önce
Çok güzel olmuş