banner461
banner195

Kapadokya'da Sevgililer Günü 13 Şubat’ta Kutlandı

Nevşehir’in Avanos ilçesinde bir otelde 14 Şubat Sevgililer Günü bir gün önceden kutlandı.

Kapadokya'da Sevgililer Günü 13 Şubat’ta Kutlandı
14 Şubat 2016 Pazar 11:05

banner143
banner134
 Nevşehir’in Avanos ilçesinde bir otelde 14 Şubat Sevgililer Günü bir gün önceden kutlandı.
Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya’da Sevgililer Günü bir gün önceden kutlandı. Nevşehir’in Avanos ilçesinde bulunan Sühan Otel, misafirlerin büyük talebi nedeniyle Sevgililer Günü’nü 14 Şubat tarihinde değil 13 Şubat’ta kutladılar. Geceye katılan misafirlere gala girişi gül hediye edilirken, merdivenlere de gül yaprakları serpildi.
Sevgililer Günü programına katılan yerli turistler, "Sevgililer Günü sadece bir gün değil her gün, o yüzden biz Sevgililer Günü’nü bir gün öncesinden kutluyoruz" dediler.
Sühan Otel Genel Müdürü Ahmet Ahmetoğlu ise, misafirlerinden gelen talep doğrultusunda 14 Şubat Sevgiler Günü’nü bir gün önceden kutladıklarını ifade ederek, “Bizim Sühan Otel olarak dışarıdan misafirlerimiz geldi. Hafta sonu Adana, Mersin, İstanbul’dan ve Ankara’dan. Misafirlerimiz bize Sevgililer Günü’nü erken kutlamak istedikleri konusunda bir talepte bulundu. Bizde illa 14 Şubat olması gerekmiyor, 13 Şubat tarihinde de kutlayabiliriz dedik. Sevmenin günü olmaz dedik, bizde bugünü tercih ettik” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.