banner461
banner195

Kapem'de İki Ayrı Kurs Daha Açılacak

Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) ‘nde,  41. dönem eğitimine ilave olarak iki ayrı kurs çalışmalarını Şubat ayının ilk haftasında başlatıyor. Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk ile Osmanlıca’da Türkçe Kelimelerin İmlası olarak açılacak iki ayrı kursa başvuru işlemleri ise devam ediyor.

Kapem'de İki Ayrı Kurs Daha Açılacak
11 Ocak 2019 Cuma 09:48

banner143
banner134

Kapucubaşı Mahallesi Seyit Taşçı Sokakta Nevşehir Belediyesi’ne ait  Köylü ve Organik Ürünler Pazarının ikinci katındaki  KAPEM merkezinde Örgün eğitim alanında kurumsallaşan Nevşehir Belediyesi Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM) ‘nde,  41. dönem  Arapça seviye A-1, İngilizce seviye A-l , A-2  ve   Bilgisayar İşletmenliği ve Operatörlüğü eğitimleri aralıksız sürüyor.

KAPEM’de özellikle gençlerden gelen taleplerin değerlendirilmesi ile birlikte Diksiyon,Spikerlik ve Sunuculuk ve Osmanlıca’da Türkçe Kelimelerin İmlası kursunun da Şubat ayının ilk haftasında başlatılması kararlaştırıldı.

Söz konusu eğitimlere katılmak isteyenler KAPEM’in 2013 86 93 nolu telefonunu arayıp kayıt yaptırabileceği gibi Kapucubaşı Mahallesi Seyit Taşçı Sokakta Nevşehir Belediyesi’ne ait  Köylü ve Organik Ürünler Pazarının ikinci katındaki  KAPEM merkezine şahsen de başvuruda bulunarak Şubat ayının ilk haftasında başlatılacak bizzat başvuruda bulunarak Diksiyon,Spikerlik ve Sunuculuk ve Osmanlıca’da Türkçe Kelimelerin İmlası konulu eğitimlere katılabilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.