banner461
banner195

KAPİMED Gülşehir Siyasi Partileri Ziyaret Etti

Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Gülşehir’de siyasi parti İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.

KAPİMED Gülşehir Siyasi Partileri Ziyaret Etti
14 Ocak 2015 Çarşamba 16:03

banner143
banner134

 KAPİMED Yönetim Kurulu ve Gülşehir üyeleri AK Parti, CHP, MHP İlçe Başkanlıklarını ziyaret etti.

 

KAPİMED tarafından ilk ziyaret AK Parti ilçe Başkanlığına yapıldı. KAPİMED üyelerini Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç ve yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin burada cemiyet çalışmaları hakkında AK Parti İlçe Başkanı Kürşat Koç’a bilgiler verirken, Gülşehir’de yayın yapmakta olan haber sitelerinin tamamının cemiyet üyesi olduğunu ve birlikte hareket ettiklerini kaydetti. AK Parti Gülşehir İlçe Başkanı Kürşat Koç ise ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi. Koç, ‘’ Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti’nin Gülşehir ve Nevşehir ili için hayırlı olsun temennisinde bulundu. Koç, ‘’ İlçe Başkanlığımızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum. AK Parti Gülşehir İlçe Başkanlığı olarak ilçemizde yayın yapmakta olan haber siteleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını ve kendilerine desteklerini esirgemeyen haber sitelerine teşekkür etti.

 

KAPİMED’in Gülşehir’de ikinci durağı ise Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığı oldu. MHP Gülşehir İlçe Başkanı Abdullah Ergen, MHP Gülşehir İl Genel Meclis Üyesi Hilmi Ergene ve parti yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin burada yaptığı açıklamada cemiyet olarak sizleri ziyaret etmek ve Gülşehir’de bulunan haber siteleri ile ilgili çeşitli bilgiler vermek için burada bulunmaktayız. Arkadaşlarımızın hepsi de sizlerin yapmış olduğu çalışmalara yer vermektedir. Gülşehir’de tıpkı sizler gibi haber sitesi sahibi arkadaşlarımız da Gülşehir’in en iyisini istediği için çeşitli eleştiri haberi yapmaktadırlar. Bunları sizlerin de olumlu olarak karşılaşması gerekir. Sizler nasıl ki Gülşehir için mücadele veriyorsanız bu arkadaşlarımız da Gülşehir’in en güzel yerlere gelmesi doğrultusunda haberlerini yapmaktadırlar. Birlik ve beraberlik içerisinde eminim ki Gülşehir’de güzel işlere imza atılacaktır’’ dedi. MHP Gülşehir İlçe Başkanı  Abdullah Ergen ise ziyaretten dolayı KAPİMED Yönetimine ve üyelerine teşekkür etti. Ergen, ‘’ .Öncelikle ilçe başkanlığımızı ziyaret etmeniz bizleri son derece mutlu etti. Gülşehir’de bizler ilçemizin hep en yukarılara çıkması için mücadele ediyoruz. Tabi ki eleştiriye bizler de açığız .Yapıcı eleştirileri her zaman olumlu karşılar ve bizlerde eksiklerimizi ona göre tamamlamış oluruz. Bugüne kadar ilçede yayın yapan haber siteleri ile uyum içerisinde çalıştık bundan sonra da çalışacağımızdan şüphemiz yok’’ ifadelerini kullandı.

 

KAPİMED’in Gülşehir’de ki son ziyareti ise Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı oldu.  CHP İlçe Başkanı Yakup Özmen ziyaretten dolayı KAPİMED yönetimine ve üyelerine teşekkür ederken seçim çalışmalarına artık başladıklarını kaydetti. Özmen, ‘’ İlçe Başkanlığımızı ziyaret etmenizden dolayı son derecem utlu olduk. CHP İlçe Başkanlığı olarak yeni kurmuş olduğunuz ve Nevşehir için son derece faydalı olacağına inanıyorum. Kapadokya Nevşehir İnternet Medyacılar Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti Gülşehir’e ve Nevşehir’e hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.