banner461
banner195

Karacaşar Belediye Başkanı Akcan'a Ödülü Takdim Edildi

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesinde Altyapı ve Çevre Düzenlemesi Dalında 2012 Yılının En Başarılı Belediye Başkanı ödülüne layık görülen Karacaşar Belediye Başkanı Sayın Muammer Akcan'a ödülleri FİB Haber Genel Koordinatörleri tarafından makamında takdim edildi.

Karacaşar Belediye Başkanı  Akcan'a Ödülü Takdim Edildi
14 Haziran 2013 Cuma 22:15

banner143
banner134

 Fib Haber AJANSI tarafından bu yıl 7.düzenlenen    ve çok sayıda davetlinin katıldığı    "KAPADOKYADA YILIN ENLERİ "ödül töreninde Türkiye ve Nevşehir'de Sosyal Kültürel, Ekonomi ve  Siyaset gibi farklı alanlardaki başarılarıyla yıla damgasını vuran  kişi kurum ve kuruluşlar ödüllerini 08 Haziran 2013 günü Lykia Lodge otelde düzenlenen muhteşem törenle almıştılar.
Ödül töreninde Karacaşar Belediye Başkanı Sayın Muammer AKCAN'da ,  Altyapı ve Çevre Düzenlemesi Dalında Yılın En iyi Belde Belediye Başkanı seçilmişti.

Aynı tarihte Karacaşar da ki cenaze nedeniyle programa dahil olmayan Karacaşar  ın Başarılı ve Genç Belediye Başkanı Muammer Akcan ı makamında ziyaret eden FİB Haber.Com Genel Koordinatörleri Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal ödüllerini kendilerine takdim ettiler.

Başkan Akcan bu ödülü tüm kasabamız olarak kabul ediyorum. Bu başarıyı Meclis üyelerimiz,Belediye çalışanlarım ve vatandaşlarımız el birliği ile yaptığımız özverili çalışmaların bir getirsi olarak görüyorum.Çalışmalarımız bu ödülü hak ettiğimizi gösteriyor bu haseple öncelikle bu ödülü bizlere layık gören siz değerli FİB Haber.Com a teşekkür ediyorum.Gönül arzu ederki kasabamız düşmesin bu ödülü öyle almış olalım ama olmadı biz yine memleketimiz için durmak yok yola devam diyerek halkımmıza hizmet için üzerimize düşen ne varsa yapacağız dedi.

Belediye Başkanı Muammer AKCAN geçen yılda Sosyal Kültürel alanda En iyi Belediye Başkanı seçilmişti...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.