banner461
banner195

Karahasanlı – Şefaatli Yol Projesi Onaya Sunuldu

Karayolları bölge müdürlüğü tarafından ilimiz Nevşehir genelinde yapımı süren ve proje aşamaları tamamlanan yol çalışmalarının bu yıl içerisinde büyük bir oranının tamamlanması hedefleniyor.

 Karahasanlı – Şefaatli Yol Projesi Onaya Sunuldu
07 Şubat 2015 Cumartesi 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Karayolları bölge müdürlüğü tarafından ilimiz Nevşehir genelinde yapımı süren ve proje aşamaları tamamlanan yol çalışmalarının bu yıl içerisinde büyük bir oranının tamamlanması hedefleniyor.

Edinilen bilgiye göre; 2014 Yılında Nevşehir ili genelindeki yol projelerine 33 Milyon TL dolayında bir harcama yapan Karayolları Bölge Müdürlüğü bu yıl içerisinde ilimiz genelinde önemli yol güzergahlarındaki yol yapım çalışmalarına aralıksız devam edecek.

Söz konusu çalışmalar doğrultusunda 8 Kilometrelik Nevşehir Güney Çevre Yolunun devam eden iyileştirme çalışmalarının ardından tamamen açılması planlanıyor. Öte yandan Kozaklı ilçesine bağlı Karahasanlı ile Şefaatli arasındaki yol çalışmasında proje çalışmalarının tamamlandığı ve genel müdürlük onayına sunulduğu bildirildi.

Karayolları Bölge Müdürlüğünce 2015 yılı içerisinde yapımı planlanan Kozaklı – Karahasanlı ve Nevşehir – Avanos yol güzergahlarındaki çalışmalarında projelerinin tamamlanarak yine onaya sunulduğu belirtildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.