banner461
banner195

Karapınar Hafızlık Kuran Kursuna Destek Çağrısı

Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik kasabada yapımı devam eden Hafızlık Kuran Kursu inşaatının hızla yükselmeye devam ettiğini söyledi.

Karapınar Hafızlık Kuran Kursuna Destek Çağrısı
05 Kasım 2014 Çarşamba 23:02

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik kasabada yapımı devam eden Hafızlık Kuran Kursu inşaatının hızla yükselmeye devam ettiğini söyledi.

Karapınar Belediye Başkanı Mustafa Tiftik, ‘’ Kasabamızda yapımına başlanılan hafızlık Kuran kursu inşaatımız hızla yükseliyor. Tabi burada hayırsever vatandaşlarımıza desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ancak şunu da belirtmek istiyorum ki, Hafızlık Kuran kursu inşaatımızın biran önce sona ermesi için hayırsever vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. Umut ediyorum ki bu çağrımıza gerek kasabamız gerekse de Nevşehir’de bulunan hayırsever vatandaşlarımızı devam eden hafızlık kuran kursu inşaatımıza desteklerini bekliyoruz’’ diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevban - 3 yıl önce
Bu halk hayirseverdir ama isim konusunda neden köyümüze şehrimize emegi geçen birisinin değilde başkasının ismi konuldu bu kursa tabi ki direk muhatabı tiftik değil... ama Necip hocamin emegi köyümüze şehrimize emegi hiçe sayilamaz