banner461
banner195

Karasoku Görüşmeleri Sürüyor

Nevşehir’de kale ve civarındaki mahallelerde uygulanan Kentsel Dönüşüm Uygulamasının ardından Karasoku mahallesi ve civarındaki yerleşim alanlarında uygulanacak olan Kentsel Dönüşüm için belediyenin vatandaşlarla görüşmeleri bütün hızıyla sürüyor.

Karasoku Görüşmeleri Sürüyor
15 Mayıs 2013 Çarşamba 21:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de kale ve civarındaki mahallelerde uygulanan Kentsel Dönüşüm Uygulamasının ardından Karasoku mahallesi ve civarındaki yerleşim alanlarında uygulanacak olan Kentsel Dönüşüm için belediyenin vatandaşlarla görüşmeleri bütün hızıyla sürüyor.

 

Çalışmalara Aralık 2012’de başlayan Nevşehir Belediyesinin Karasoku ve civarındaki yerleşim alanlarında bulunan ev sahipleri ile görüşmelerinde şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı bildirildi.

 

Talep toplama çalışmalarının hızla sürdüğü söz konusu yerleşim alanlarından belediyenin daveti üzerine gelen Vatandaşların evlerinin değerini öğrenip bir süre için düşünmek için zaman istedikleri belirtiliyor.

 

Bin dolayında tebliğin ev sahiplerine ulaştırıldığını ve sürekli olarak tebliğ gönderme çalışmalarının da bir yandan devam ettiğini dile getiren Yetkililer, görüşme yapılan birçok ev ve işyeri sahibi ile sözleşme imzalandığını ve bu sayının önümüzdeki günlerde daha da artmasını beklediklerini de ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.