banner461
banner195

Karataş'tan RTÜK Eleştirisi

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Radyo Televizyon Kurumuna tepki gösterirken, milli ve manevi değerlerimize uygun olmayan dizilerin televizyon kanallarında boy göstermesine artık bir dur denilmesini istedi.

 Karataş'tan RTÜK Eleştirisi
10 Aralık 2014 Çarşamba 15:51

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Radyo Televizyon Kurumuna tepki gösterirken, milli ve manevi değerlerimize uygun olmayan dizilerin televizyon kanallarında boy göstermesine artık bir dur denilmesini istedi.

Karataş, “Milletimizin Büyük Kısmını Rahatsız Eden Dini Manevi Değerlere Saldıran Bir Diziyi Şikayet Ederler. Bu Kurumun Üyeleri Pekte Güzel Dolgun Doyurucu Maaşlar Alırlar. RTÜK’ün Cevabı Şu Olur. Uygunsuz Görülen Dizi Veya Filmleri Kaldırma Yetkisine Sahip Değiliz Sadece Uyarır Diye Cevap Verilir. Öyleyse Sizin Bu Milletin Ahlakını, Dinini, Milli Değerlerini Kollama Koruma Gibi Bir Göreviniz Yok İse Niçin Varsınız?. Kapatın Size Verilen Paralar Devletin Kasasında Kalsın. Boşa Maaş Verilmesin. Peygamberimize Kıblesi Şaştı, Kibirlendi Diyenlerin En Azından Tepki Gösterilip Kınanmayan, Ülkemizde Dinimizin Korunduğunu Düşünebilir miyiz?. Baş Örtü Yasağının Kalkması Çok İyi Olmuştur. Fakat Dinimizin Yaşanmasına Saygınlığına Halel Getirecek Mazarratın Ortadan Kaldırılması Lazım. Uyuşturucu Kullanım Yaşının Hızla Küçük Çocuklarımızın Arasına Girdiğini Bilmeliyiz. Milyonların Önünde Bir Yarışma Programında Performansını Artırması İçin Beni Başkasıyla Hayal Et Aşkım Diyecek Kadar Ahlaki Seviyesizliklere Düşülen Ülkemizde Devletin Doğal Olarak Bir Önlem Alması Gerekmez mi?” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.