banner461
banner195

Kardelen Eğitim Kurumları Aksaray da İlimizi Temsil Edecek

Okul sporları satranç turnuvalarında başarılı olarak ilimizi gruplarda temsil etme hakkı kazanan Kardelenli öğrenciler Türkiye şampiyonluğu için Aksaray’a gidiyor.

Kardelen Eğitim Kurumları Aksaray da İlimizi Temsil Edecek
22 Mart 2016 Salı 10:28

banner143
banner134
Geçtiğimiz aylarda yapılan okul sporları satranç turnuvalarında Nevşehir il birincisi, il ikincisi ve il üçüncüsü Kardelen Eğitim Kurumlarından çıkmıştı. Elde ettikleri başarılar ile adından sürekli söz ettiren Kardelenli öğrenciler Aksaray da yapılacak olan Türkiye şampiyonası için hazırlıklarına devam ediyor.
Nevşehir il birincileri; Eneshan TEKİN-,Ceyda UÇAR, Melek Büşra BALCI il ikincisi; Mert KABACAOĞLU ve İl üçüncüsü; Aktuğ YALBURDAK Aksaray da ilimizi temsil edecekler. Turnuva öncesi hazırlıklarını sürdüren Kardelenli öğrenciler yapılacak olan turnuvalarda oldukça iddialılar. Kardelenli öğrenciler yaptıkları açıklamada; ilimizi temsil etmenin gururunu yaşadıklarını ve Nevşehir’i en iyi şekilde temsil edeceklerini dile getirdiler. Aksaray’dan başarı ile döneceklerine inançlarının tam olduğunu ve kendilerine olan güveni boşa çıkarmayacaklarını söyleyen Kardelenli öğrenciler sabırsızlıkla turnuva gününü bekliyorlar.
Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası Türkiye satranç turnuvasının grup müsabakaları 31 Mart – 3 Nisan tarihleri arasında Aksaray da yapılacak.  Okullar arası Türkiye satranç turnuvasında ilimizi temsil edecek olan Kardelen Eğitim Kurumu öğrencilerine başarılarının devamını diliyor Aksaray’dan ilimize yeni kupa ve madalyalarla dönmelerini umut ediyoruz.
 
 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.