banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğrencilerden İngilizce Portfolyo Sunumu

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 6. sınıf öğrencileri tarafından öğrenci velilerine İngilizce portfolyo sunumu yapıldı.

Kardelen Koleji Öğrencilerden  İngilizce Portfolyo Sunumu
01 Haziran 2013 Cumartesi 10:44

banner143
banner134

 KARDELEN KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN İNGİLİZCE PORTFOLYO SUNUMU

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 6. sınıf öğrencileri tarafından öğrenci velilerine İngilizce portfolyo sunumu yapıldı.

Özel Kardelen Koleji 6. sınıf öğrencileri okul konferans salonunda  yıl boyunca yaptıkları etkinliklerden seçmiş oldukları bazı bölümleri öğrenci velilerine sunmanın mutluluğunu yaşadılar.

Özel Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı yaptığı açıklamada 6. sınıf öğrencileri tarafından yıl boyunca yapmış oldukları bazı etkinlikleri öğrenci velilerine sunmanın mutluluğunu yaşadılar dedi. Saygılı açıklamasında şunları kaydetti.

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2012-2013 eğitim öğretim yılında kültürel ve sosyal etkinliklerimize devam ediyoruz. Bu kapsamda 6. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde görmüş oldukları bazı etkinlikleri anne ve babalarına İngilizce sunum yaparak büyük bir mutluluk yaşadılar. Öğrencilerimiz ailelerine, gelecek planlarını, okulda bir günün nasıl geçtiğini, sevdikleri etkinlilerde ve sevmiş oldukları hayvanlarda İngilizce olarak bahsettiler. Yapılan bu etkinlikte emeği geçen İngilizce zümresi öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve öğrencilerimizin bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum''diye konuştu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bas - 5 yıl önce
basit bir etkinlik.n haber değeri var.