banner461
banner195

Kardelen Koleji Öğrencileri Suriye Savaşı Konulu Fotoğraf Sergisini Gezdi

Nevşehir Özel Kardelen Koleji lise Fotoğraf kulübü öğrencileri dün açılışı gerçekleştirilen Suriye'de zulme uğramış Suriyelileri anlatan fotoğraf sergisini gezdi.

Kardelen Koleji Öğrencileri Suriye Savaşı Konulu Fotoğraf Sergisini Gezdi
15 Ocak 2013 Salı 15:31

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji fotoğraf kulübü öğrencileri dün Nevşehir'de başlatılan Suriyeli mülteciler için yardım kampanyası çerçevesinde açılan fotoğraf sergisini Özel Kardelen Koleji fotoğraf kulübü öğrencileri gezdi. Özel Kardelen Koleji 12. sınıf öğrencilerinden Ceyda Karacaoğlan sergilenen fotoğraflardan dolayı çok etkilendiklerini söyledi. Karacaoğlan, Bizler sıcacık evlerimizde yatarken orda bizler gibi okuma gereken arkadaşlarımız savaş zulmüne uğramaktadırlar. Gerçekten böylesine anlamlı bir fotoğraf sergisini gezerek oradaki savaş ortamını fotoğraflarla anlatan sergiyi gezmek bizleri son derece etkiledi. Umut ediyorum ki 2013 yılında tüm dünya barış içerisinde yaşar ve Suriye'de süren savaşta sona erer diye konuştu.

 

Özel Kardelen Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Mehtap Kulaç ise öğrencilerin böylesine anlamlı bir fotoğraf sergisin gezerek orada yaşanan ortamı fotoğraf kareleri ile görmesi hem onları hemde bizleri derinden etkiledi. Böylesine anlamlı bir etkinlik yapan başta Nevşehir Valiliğimiz olmak üzere, Nevşehir Belediyesine ve 19 sivil toplum kuruluşa teşekkür ederiz dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.