banner461
banner195

Kardelen Koleji Veli Toplantıları Devam Ediyor

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından 2013-2014 eğitim öğretim yılı veli toplantıları 2.3.4 ve 8 sınıf veli toplantıları ile devam etti.

Kardelen Koleji Veli Toplantıları Devam Ediyor
28 Eylül 2013 Cumartesi 11:55

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji tarafından veli toplantıları devam ediyor. Kardelen Koleji'nde yapılan veli toplantılarına öğrenci velileri büyük ilgi gösterirken Kardelen Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı veli toplantısına katılan tüm öğrenci velilerine teşekkür etti. Saygılı açıklamasında şunları kaydetti.

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2013-2014 eğitim öğretim yılı veli toplantılarımıza Anaokulu, ilkokul1 ve ortaokul 5ç sınıflarımızdan sonra bugünde İlkokul 2,3,4 ve ortaokul 8. sınıf veli toplantılarımız ile devam ediyoruz. Okulumuz tarafından yapılan veli toplantılarına öğrenci velilerimizin katılımlarının yüksek olması bizleri oldukça sevindirdi. Öğretmenlerimiz öğrenci velilerimize 2013-2014 eğitim öğretim yılının ilk veli toplantısında nasıl bir yol çizilmesi gerektiği konusunda bilgiler verdiler. Ortaokul 8. sınıf veli toplantılarımızda ise öğretmenlerimiz bu yıl ilk kez uygulanacak olan yeni sınav sistemi konusunda öğrenci velilerimize bilgiler verirken öğrenci velilerimizin yeni sınav sistemi ile ilgili merak ettikleri soruları yanıtladılar. Ben Özel Kardelen Koleji olarak veli toplantılarımıza katılan tüm öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum''


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.