banner461
banner195

Kardelen Koleji Yetkilileri Göreve Davet Ediyor

Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları Federasyonu görevlileri görevlerini yapmaya davet edildi.

Kardelen Koleji Yetkilileri Göreve Davet Ediyor
26 Aralık 2013 Perşembe 15:06

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji tarafından Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Okul Sporları Federasyonu görevlileri görevlerini yapmaya davet edildi.

Özel Kardelen Koleji tarafından düzen küçük erkekler basketbol takımları final müsabakasında yaşanan hakem hatalarına karşı bir açıklamada bulunuldu.

Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada şunları kaydetti.

‘’Nevşehir’de küçük erkekler basketbol maçında final müsabakasında karşılaşmış olduğumuz rakip takım hocaları sahanın içine kadar girerek itiraz ediyor. Ama maalesef üzülerek söylemeliyim ki hakemler bu olay karşısında teknik faul çalmaktan bile aciz kalıyorlar. Yine maç içerisinde sekiz saniye kuralını hakemler görmezden geliyorlar. Okul takımımızın en iyi oyuncusuna haksız yere fazla faul yazılıyor. Bizim hocalarımız buna itiraz ediyor ancak yazılan artık geri silinmez deniliyor. Doğal olarak da hocamız takımımızı hata düzeltilene kadar sahadan çekiyor. Hakemler hocamızın ve idarecilerimizin yanına gelip haklısınız ama yazılanları değiştiremeyiz deniyor. Bunun neresi adalet soruyorum. Aynı şekilde maçın masa hakemlerinden bir tanesinin oğlum olduğu yazılıyor. Benim oğlum basketbol hakemi doğrudur. Ancak benim oğlum oynana final maçında görevli değildi. Şimdi çıkıyorlar sipariş haberler ile oğlumun ağzından haberler yazıyorlar. Maçta görevli hakemlerin kimler olduğuna bakılıp yazılırsa her şey anlaşılır zaten. Yine aynı şekilde Nevşehir’de bir final maçı oynanıyor. Ama ne yazık ki oynanan final maçında hakem gözlemcisi yer almıyor. Nevşehir’de çekişmeli  geçeceği öncesinden bilinen maçta Allah aşkına hakem gözlemcisi bulunmaz mı. Yine aynı şekilde skorboard da arızalar olduğu söyleniyor. Maç içerisinde yaşanan bu gelişme ile birlikte basketbol maçlarında hakem molası vardır. Neden hakem molası verilmiyor da maç devam ediyor. İşte tüm yaşanan gelişmeler sonrasında Nevşehir’de Basketbol müsabakalarına katılan bir okulun emekleri böylesine basit konular yüzünden çalındığı için takımımızı hocalarımız maçtan çekmiştir. Kamu oyuna saygılarımla’’


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MAÇI İZLEDİNİZMİ!!!! - 4 yıl önce
sayın genel müdür kendisi maçı izlemiş olsaydı bunları söylemiyecekti.hakemler hata yapmadı,sadece çalınan faulleri skorbord hakemi geç yazdı.kendi oğlu ne güzel dürüstçe itiraf etmiş.kimse kimsenin hakkını yemedi,yemeye gücüde yetmez.maç sahada oynanır ve sahada kazanılır.sebepsiz yere şov olsun diye takımı sahadan çekerseniz,elbetteki sonucunada katlanacaksınız.geçen yılda benzer asparagas haberlerle kamuoyunu yanıltmaya çalıştınız.şube müdürünü siyasi erkle görevden aldırdınız.şimdi hedefte kim var aceba!!!
Avatar
Mehmer ŞAHİN - 4 yıl önce
oynayamayan gelin yerim dar dermiş
yenilgiye mazeret ararken önce aynaya bakacaksınız.yetkilileri,hakemleri suçlayarak kaybettiğiniz şampiyonluğa kılıf aramayacaksınız.
Avatar
Bayat filim - 4 yıl önce
bu filmi geçen yıl izledik.ünal beyi suçlu ilan ettiler.şimdi kim?yoksa korkutarak maç mı alacaksınız.siyaset her gün değişiyor.kardelen hoca ve yöneticilerini değiştirsin.