banner421
banner461
banner195

Kardelen Kolejinden Gör-Bir Derneği Ziyareti

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Özel Kardelen İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı ve öğrenciler 3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle Nevşehir Gör-Bir Derneği’ni ziyaret ettiler.

Kardelen Kolejinden Gör-Bir Derneği Ziyareti

banner143
banner134

 Ziyarette açıklamada bulunan Gör Bir Dernek Başkanı Erol Mutlu 3 Aralık Engelliler günü nedeniyle kendilerini ziyaret eden Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ve İlkokul Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı’ya teşekkür etti. Mutlu açıklamasında, ‘’ 3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle bizleri ziyaret ederek yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Bugün Engelliler günü nedeniyle çeşitli ziyaretlerde bulunduk ve dernek olarak bir takım etkinlikler düzenledik. Özel Kardelen Koleji her zaman olduğu gibi bu yıl engelliler gününde bizleri yalnız bırakmadı. Bu yüzden başta Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan olmak üzere öğretmenlerimize ve bizleri ziyaret eden öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz’’dedi.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ise yaptığı açıklamada bugün 3 Aralık Engelliler günü nedeniyle bu ziyareti öğrenciler ile birlikte gerçekleştirmekten dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Kaplan, ‘’ Özel Kardelen Koleji olarak böylesine önemli günlerde ziyaretlerimizi öğrencilerimiz ile birlikte yapmaktan son derece mutluyuz. Sizin şahsınızda tüm engelli vatandaşlarımızın Engelliler Gününü en içten dileklerimiz ile kutluyoruz’’dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.