banner461
banner195

Kardelen Kolejinden Nevşehir Valisi Savaş’a Ziyaret

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Mehtap Kulaç, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı ve öğrenciler Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş'ı makamında ziyaret etti.

Kardelen Kolejinden Nevşehir Valisi Savaş’a Ziyaret
16 Ocak 2013 Çarşamba 12:02

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ziyarette yaptığı açıklamada 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı çalışmaları konusunda Vali Savaş'a bilgiler verdi. Kaplan, Özel Kardelen Koleji olarak 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Okulumuzda yüzme kurslarımız, basketbol kurslarımız, müzik kurslarımız olmak üzere bir çok branşta kurslarımız bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ve öğrenci velilerimiz okulumuz tarafından açılan kurslara büyük ilgi gösteriyorlar.'' Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ayrıca Nevşehir Valiliği tarafından başlatılan Suriyeli mülteciler yardım kampanyası içinde teşekkür ederken okul olarak üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız dedi.

 

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş ise ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek Kardelen Koleji İlkokul 1. sınıf öğrencileri ile bir süre sohbet etti. Vali Savaş, Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan başta olmak üzere tüm okul idarecilerimize ve öğrencilerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İlimizde gerçekten eğitim alnında bir çok başarılar elde edilmektedir. Bu başarılardan dolayı sizleri tebrik ediyorum.''dedi

 

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş Özel Kardelen Koleji 2. sınıf öğrencileri Miray ve Kaan ile de sohbet etti. Vali Savaş öğrencilerin okulda neleri en çok sevdiklerini ve okulda ders yapmak hoşlanırına gidiyor diye sorular sorarken öğrenciler ise okullarını çok sevdiklerini ve ders yapmaktan mutluluk duyduklarını söylediler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.